Wypożyczalnia

Wypożyczalnia schodołazów daje możliwość wypróbowania urządzenia przed jego zakupem.

Mamy świadomość, że zdjęcia produktów czy nawet filmy poglądowe to nie wszystko. W przypadku wydatku rzędu kilkunastu tysięcy złotych warto jest dokładnie zapoznać się z produktem. Przed zakupem samochodu Klient ma możliwość odbycia jazdy próbnej, aby przekonać się, czy dobrze zainwestuje swoje pieniądze. Dzięki usłudze wypożyczenia schodołaza każdy nasz Klient może przetestować urządzenie na własnych schodach i terenie. Nie jesteś przekonany, czy sprzęt zmieści się na twojej klatce schodowej? Wypożycz, a zyskasz pewność. Chcesz sprawdzić, czy osoba niepełnosprawna ruchowo zaaprobuje to rozwiązanie? Nic prostszego! Udostępnimy schodołaz na kilka dni, a gwarantujemy, że użytkownik nie będzie chciał go oddać! Masz wątpliwości, czy schodołaz spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź sam, testując go przez weekend.
To najlepszy sposób nie tylko zapoznania się ze schodołazem, ale także zyskania pewności, jak łatwa jest jego obsługa i jak niezwykła funkcjonalność!
Zależy Ci na czasie i nie chcesz testować sprzętu przez kilka dni? Nasza firma oferuje także krótkie prezentacje produktu. Na życzenie Klienta przedstawiciel przyjeżdża na miejsce z najlepiej dobranym schodołazem. Pokaz trwa ok. 60 min i obejmuje prezentację możliwości schodołaza oraz szkolenie z jego obsługi.
Z naszych usług mogą korzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, korporacje czy fundacje. O niezwykłych możliwościach schodołazów gąsienicowych i kroczących przekonamy dyrektora placówki kulturalnej, szpitala czy urzędu, ale także organizatora imprezy plenerowej. We wszystkich tych przypadkach chodzi o dostępność dla osób niesprawnych ruchowo. Klatki schodowe czy stopnie na estradę nie stanowią problemu dla schodołaza. Koniec z kosztownymi podnośnikami czy zajmującymi miejsce windami. Nadchodzi era schodołazów! Bez montażu, bez konieczności przygotowywania planów architektonicznych, bez remontu w domu, można dostać się wszędzie tam, gdzie prowadzą schody. Wystarczy dobrać odpowiedni schodołaz. Dzięki naszej wypożyczalni sam przekonasz się jakie to proste!
Nasza firma oferuje nie tylko możliwość wypożyczenia sprzętu, ale także jego zakup. Posiadamy bogaty asortyment schodołazów gąsienicowych i kroczących, zarówno nowych, jak i w pełni sprawnych oraz sprawdzonych urządzeń z rynku wtórnego. Zapewniamy kompleksową gwarancję i serwis pogwarancyjny. Do każdego zakupionego egzemplarza dołączamy wymaganą dokumentację i certyfikaty. Na życzenie Klienta wystawiamy również potwierdzenie odbycia szkolenia z obsługi schodołaza.
U nas masz pełną jasność co kupujesz! Potrzebujesz schodołaza zadzwoń pod nr tel. 606 248 022 Grzegorz podpowie Ci jaki sprzęt wypożyczyć lub kupić.